obraz dzieci

Oferta dla klientów indywidualnych

Organizujemy kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne (możliwość dojazdu do Klienta do domu) zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

Zajęcia grupowe na wszystkich poziomach odbywają się w grupach maksymalnie 8 osobowych co gwarantuje dobry kontakt lektora z uczniem. Każdy słuchacz przed przydzieleniem do grupy wypełnia test klasyfikacyjny wskazujący jego stopień zaawansowania.

W przypadku zajęć indywidualnych długość kursu, częstotliwość zajęć oraz program opracowywane są na podstawie analizy potrzeb słuchacza co oznacza, że kurs dopasowywany jest do jego indywidualnych potrzeb tzw. tailored (szyty na miarę), przez co znacznie wzrasta jego efektywność.

Dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat na kursy językowe organizowane specjalnie z myślą o nich. Łączymy tutaj naukę z zabawą, aby Nasze pociechy zdobyły nie tylko dobry akcent i zasób słów, ale również wypracowały pozytywny stosunek do nauki języka, który z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Zajęcia z języka to zajęcia ogólnorozwojowe, przez co dziecko nie tylko opanowuje język obcy poprzez mówienie, pisanie, czytanie czy słuchanie, ale także inne sprawności takie jak np. liczenie, poszerzanie wiedzy przyrodniczej, geograficznej, itd.

Zajęcia dla dzieci odbywają się w trybie 45 minutowym raz lub dwa razy w tygodniu. Grupy dobierane są ze wzgędu na wiek oraz poziom zaawansowania dziecka. Orientacyjne grupy wiekowe 5-7 lat, 8-9 lat, 10-12 lat. Organizujemy także zajęcia indywidualne.

Młodzież

Prowadzimy zajęcia dla młodzieży przygotowujące do wielu egzaminów takich jak :
  • egzaminy gimnazjalne
  • matura: podstawowa, rozszerzona, dwujęzyczna
  • Cambridge ESOL: FCE, CAE

Organizujemy także kursy ogólne mające na celu ogólną poprawę wysławiania się, pisania i czytania w języku obcym.

obraz młodzież

Dorośli

Na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego nie należy zwlekać z jej rozpoczęciem.
W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dostosowane do każdych potrzeb :
  • Zajęcia przygotowujące do wyjazdu za granicę – przydatne w pracy i na wakacjach
  • Zajęcia z języka biznesu (przygotowanie do egzaminów biznesowych BEC)– słownictwo używane w środowisku pracy.
  • Język branżowy – np. angielski dla lekarzy, kierowców
  • Język ogólny

Uwaga...

Możliwość stworzenia własnej grupy !

Jeśli pragną Państwo uczyć się we własnym domu, bez tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy, płacąc przy tym mniej niż za zajęcia indywidualne, to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa.

W Language Experts mają Państwo możliwość stworzenia swojej własnej mini grupy (2 lub 3 osoby), ustalenia częstotliwości zajęć oraz godzin w jakich miałyby się one odbywać. Dzięki temu mogą Państwo się uczyć z przyjaciółmi, rodzeństwem czy też współmałżonkiem znacznie obniżając koszty nauki, przy jednoczesnym zachowaniu trybu i zasad obowiązujących podczas zajęć indywidualnych.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem.